۱۶ بهمن ۱۳۸۹

Portable Bookmark Docs 2.1.0.0

نرم افزار Bookmark Docs ابزار طراحی پیشرفته که شما را قادر به اضافه کردن نشانه (Bookmark ) و لینک به PDF , CHM، اسناد MSDN و صفحات وب میکند. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، اطلاعات در فرمت های مختلف ذخیره می شود. اسناد فنی اغلب به عنوان فایل های پی دی اف توزیع شده اند. دفترچه راهنما برای برنامه های کاربردی معمولا در فرمت CHM موجود هستند. نرم افزارهای مهندسی بسیاری از کتابخانه MSDN استفاده میکنند و ما همه بدون وب نمی توانیم. Bookmark Docs به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به آسانی هر مکان را “bookmark” کنید و بازگشت به آن را در هر زمان دیگری که نیاز دارید صورت دهید.

استفاده از Bookmark Docs برای هر زمان که شما نیاز به “bookmark” دارید بسیار آسان است. در حالی که برنامه های دیگر ممکن است برخی از ویژگی های داخلی نشانه گذار ی را در اختیارتان میگذارد و در بهترین حالت اجازه نشانه گذاری یک صفحه و یا پاراگراف را به شما میدهد , Bookmark Docs به شما اجازه می دهد تا موقعیت مورد نظر خود را بسیار دقیق تر نشانه گذاری کنید. علاوه بر این ، گروهی از کاربران می توانند نشانه گذاری کنند و توسط تگ طبقه بندی کنند.
یکی دیگر از ویژگی های کلیدی Bookmark Docs استفاده گسترده ای از لینکها(hyperlinks) برای تمام اسناد با فرمتهای پشتیبانی شده است. شما به راحتی می توانید یک آدرس اینترنتی برای هر مکان در یک سند به کار گیرید. شما همچنین می توانید آدرسی را به اسناد دیگری اضافه کنید . علاوه بر این ، تولید لینکها با Bookmark Docs بدان معنی است که شما می توانید نشانه های مربوط به اطلاعات ذخیره شده در پی دی اف، CHM، و فرمت های MSDN از طریق مدیریت نشانه ها به انتخاب خود استفاده کنید.
به عنوان مثال، شما می توانید نشانه های خود را با Google Bookmarks را مدیریت کنید. Bookmark Docs حتی می تواند آدرسهای کوتاه تولید کند. Bookmark Docs ساده با رابط کاربر پسند می باشد .
فرمت های پشتیبانی شده : PDF ,CHM، کتابخانه MSDN، و صفحات وب.

ارسال شده توسط هادی

حجم فايل : 4.45 مگابايت
دانلود فايل
پسورد فايل فشرده :www.takdownload.ir
بحث و گفتگو درباره اين مطلب (انجمن ها)
وب سايت توسعه دهنده

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي