۲۱ آذر ۱۳۸۹

Trojan Killer 2.0.8.2

Trojan Killer برنامه ای کارآمد و توانا جهت شناسایی و حذف انواع بدافزارها مانند تروجان ها، spyware ها، adware ها و … به خصوص هنگام شکست آنتی ویروس ها در شناسایی آن ها است . Trojan Killer برنامه هایی را که در هنگام بوت اجرا وفعال میشوند را چک میکند و در صورت برخورد با مورد مشکوک ان را پاک سازی میکند.
یکی دیگر از قابلیتهای این برنامه نظارت همه جانبه بر ریجستری ویندوز میباشد ودر صورت ایجاد هرگونه تغییر به وسیله تروجانها ان را خنثی میکند .

این برنامه به قاتل تروجانها معروف است و هر آنچه که بر روی سیستم در حال تخریب کردن و یا در حال وارد شدن می باشد را کشف و از بین خواهد برد.
Trojan Killer با دارا بودن یک گارد محافظ و قدرتمند در برابر خطرات احتمالی در هنگام اتصال به اینترنت امنیت سیستم شما را بیشتر می کند . Trojan Killer نه تنها می تواند فایلهای معمولی هارد دیسک شما را اسکن نماید , بلکه این توانایی را دارد که حتی فایل های فشرده شده مثل (RAR, ZIP, CAB) را نیز اسکن نماید تا احتمال هرگونه شکی در مورد وجود بد افزارها برطرف شود .
از ویژگیهای بارز Trojan Killer می توان به قدرت تشخص سریع و عملکرد بالا در شناسائی اکثر بد افزارها و تروجان ها و جلوگیری از سرقت پسورد ها ، سرعت اسکن بسیار بالا، امکان حذف و پاکسازی و بلوک کردن حملات ، شناسائی قدرتمند مموری و لوکال درایو ها و اکسترنال مموریها اشاره نمود.

قابل نصب بر روی Xp , ویستا و ویندوز۷

حجم فایل : ۲۱٫۲۵ مگابایت
دانلود فایل
پسورد فایل فشرده :www.takdownload.ir
بحث وگفتگو درباره این مطلب (انجمن ها)
وب سایت توسعه دهنده

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي