۵ دی ۱۳۸۹

تبدیل فرمت تمام فایل های چند رسانه ای Tipard Total Media Converter v6.1.10مبدل قدرتمند فایل های چند رسانه ای Tipard Total Media Converter v6.1.10

 

Tipard Total Media Converter همانطور که از نامش هم پیداست قادر است تا فایل های چند رسانه ای کاربران را به فرمت های مختلف تبدیل کند. این ابزار با پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های رایج صوتی و تصویری و همچنین سازگاری خاص با سیستم های صوتی و تصویری رایج برای کاربران حرفه ای هم می تواند فوق العاده مناسب باشد. حجم پائین و واسط کاربری جذاب و البته سهولت در استفاده از نرم افزار سه موردی هستند که برای بسیاری از کاربران اهمیت ویژه ای دارند ضمن آن که سرعت تبدیل در نرم افزار به دلیل پشتیبانی از تکنولوژی های جدید و سازگاری با انواع پردازنده های گرافیکی و CPU ها بسیار بالا است.نکته مهم در مورد این ابزار همان پشتیبانی از فرمت های مختلف ، پیش نمایش از فایل های چند رسانه ای و همچنین پشتیبانی و سازگاری با تقریبا تمامی سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل است. پشتیبانی از انواع دی وی دی فیلم ها و نهایت کیفیت در هنگام تبدیل که به هیچ وجه کیفیت اصلی را پائین نخواهد آورد هم نکته ی مهمی است. البته کیفیت قابل تنظیم است و می توان آن ها را بسته به نیاز تغییر داد. به طور کلی نرم افزار Tipard Total Media Converter یکی از قابل اعتمادترین مبدل هایی است که از سوی شرکت های نرم افزار تولید شده است. که در سایت پارس دان در اختیار شما قرار گرفته است .

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Tipard Total Media Converter v6.1.10 :

- پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های رایج

- سازگاری با انواع سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل

- پشتیبانی از انواع دی وی دی فیلم ها

- نهایت کیفیت در تبدیل صوت و تصویر

- قابلیت ویرایش ساده فیلم ها

- اضافه کردن افکت های جذاب به فایل ها

- استخراج فایل های صوتی از فیلم ها و انواع لوح های فشرده

- امکان تنظیم کیفیت بسته به نیاز

- پشتیبانی از جدیدترین تکنولوژی ها برای افزایش سرعت تبدیل

- پیش نمایش در هنگام تبدیل

- واسط کاربری جذاب و استفاده آسان از نرم افزار

- پشتیبانی از پردازنده های دو یا چند هسته ای

- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷

- و …

 

 

طریقه فعالسازی : فایل موجود در پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و پس از اجرا اقدام به فعالسازی نرم افزار کنید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي