۲۶ آذر ۱۳۸۹

Quran Majid

قرآن کریم ، کلام حق و معجزه آخرین پیامبر الهی میباشد  که از زمان  جاری شدن اولین آیات آن بر زبان مبارک  حضرت محمد ( ص )  تا قیام حضرت مهدی صاحب الزمان ( ع )  مرجع اصلی هدایت بشر و دریافت نور و هدایت از دریای بیکران معرفت الهی خواهد بود .
با استفاده گسترده از امکانات نشر الکترونیکی ،  نسخ بسیاری نیز ار کتاب الهی در اخیار علاقمندان قرار گرفته است که طیف آن در دامنه وسیعی از PDF  های بسیار ساده تا نرم افزارهای بزرگ و چند منظوره پراکنده میباشد .
المیین از نرم افزارهای کم حجمی میباشد که به منظور استفاده از کتابهای الکترونیک به صورت چند زبانه به علاوه امکانات جستجو و تجزیه وتحلیل ، طراحی گشته است که اولین انتشار آن به همراه قرآن مجید به انضام ترجمه فازسی آن منتشر گردید.
المبین در نگارش جدید به امکانات جالبی  مجهز گردیده است که از آن جمله میتوان از عدم نیاز به نصب و امکان دانلود و اضافه نمودن کتابهایی چون  نهج البلاغه ، تفسیر المیزان ، اصول کافی و …. اشاره نمود .

در این شام غریبان حسینی آخرین نسخه نرم افزار رایگان المیبن تقدیم به همه عزیزانی میگردد که طی ده روز گذشته با عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) اشک ریختند و بر سر جان کوبیدند و اینک کلام حق میتواند آرام بخش جانشان گردد

حجم فایل : ۳٫۱۲ مگابایت
دانلود فایل
پسورد فایل فشرده :www.takdownload.ir
بحث و گفتگو درباره این مطلب (انجمن ها)
وب سایت توسعه دهنده

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي