۲۶ آذر ۱۳۸۹

jv16 PowerTools Beta 2011 2.0.0.988

نرم افزار JV16 PowerTools مجموعه ای ایست از ابزارهای بهینه سازی برای ویندوز. وظیفه اصلی این برنامه بهینه کردن ویندوز است که در نتیجه آن کامپیوتر شما روان تر و سریعتر کار خواهد کرد. وظیفه دیگر این نرم افزار افزودن طول عمر سیستم عامل کامپیوتر است. برنامه به شما امکان میدهد تا فایلهایی را که پس از حذف یک برنامه از روی سیستم در کامپیوتر شما باقی میمانند را حذف کرده و همچنین با مرتب سازی رجیستری ویندوز که مرکز بسیار حساسی در سیستم عامل است باعث پایداری بیشتر آن شوید. اعمال این تغییرات اساسی و مفید بر روی رجیستری تنها با یک کلیک امکان پذیر خواهد بود.

رابط کاربری ارتقاء یافته و چندزبانه برنامه این امکان را فراهم کرده است تا تعداد زیادی از کاربران بتوانند از آن به زبان دلخواه خود استفاده کنند. دیگر قابلیت برنامه امکان ایجاد فایل پشتیبان است که با بهره گیری از این قابلیت استفاده از نرم افزار بسیار ایمن خواهد بود. چرا که در صورت بروز هرگونه مشکل یا عدم رضایت کاربر از وضعیتی که پس از اعمال تغییرات به وجود خواهد آمد به راحتی میتوان به حالت قبل بازگشت.
این برنامه دارای ۲۷ ابزار مختلف است. هر یک از این ابزارها با دقت زیاد و بر پایه یک تجربه ده ساله در زمینه رجیستری و ابزارهای بهینه سازی ویندوز ساخته شده اند تا یک سیستم روان تر، سریعتر و عاری از مشکل را به شما ارائه کنند. نرم افزار jv16 PowerTools با بهینه سازی، ترمیم نقایص و نگهداری از ارکان اصلی ویندوز باعث سرعت بهتر و راندمان بیشتر آن میشود.
طراحی برنامه کاملا مطابق با نیازهای شما صورت گرفته است. رابط کاربری بسیار ساده و زبانه های گرافیکی موجود در نرم افزار استفاده از آن را بسیار آسان کرده است. ساخت خودکار فایل پشتیبان به شما این اطمینان را میدهد تا بدون دغدغه اقدام به استفاده از این برنامه کنید. حتی اگر حدس میزنید تغییراتی که در حال انجام آن هستید ممکن است صحیح نباشد میتوانید آنها را اعمال کرده و اگر نتیجه حاصله مطلوب نبود فایل پشتیبان را بازیابی کنید.

کارهایی که میتوانید با استفاده از jv16 PowerTools انجام دهید. :

با غیر فعال کردن قسمت هایی که بلا استفاده هستند و همچنین اصلاح برخی از تنظیمات کلیدی سیستم تان را سریعتر و روانتر کنید.
رجیستری ویندوز را بطور خودکار از اطلاعات کهنه و غیر مفید پاک کنید.
بسیاری از پیغام های خطای رجیستری مانند مراجع فایل های معیوب را بطور خودکار تصحیح کنید.
فایل های باقیمانده از حذف نرم افزارهای قبلی که هنوز در سیستم باقی مانده اند را به راحتی حذف کنید.
ردپایی که از کار بر روی سیستم بجا مانده و دیگر نیازی به آن ندارید را بررسی کرده و پاک کنید. این لیست ممکن است حاوی اطلاعات مهم و حساسی باشد.
فایل هایی که در شاخه Temp ذخیره میشوند و یا فایلهایی که مشابه آن در شاخه دیگری وجود دارد و باعث کندی سیستم میشود را چک کرده و حذف کنید.
… و بسیاری از دیگر امکانات مشابه.

مشخصه ها و قابلیت های اصلی نرم افزار :

پاک کردن رجیستری ویندوز.
حذف نرم افزارهای نصب شده.
بهینه سازی ویندوز.
ایجاد امنیت بیشتر.
بازگرداندن فایل های حذف شده.
استفاده ایمن و تهیه خودکار فایل پشتیبان.
رابط کاربری چند زبانه.

حجم فایل : ۸٫۸۳ مگابایت
دانلود فایل
پسورد فایل فشرده :www.takdownload.ir
بحث و گفتگو درباره این مطلب (انجمن ها)
وب سایت توسعه دهنده

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي