۳ دی ۱۳۸۹

Basic Telephone Training

در یکی از مطالب آموزش زبات انگلیسی که در سالهای گذشته تقدیم دوستان گرامی نمودیم ، اشاره به این نکته داشتیم که مهارت تماس تلفنی از دشوارترین تواناییهای ارتباطی میباشد که در بسیاری از موارد از تماس رودرو Face to Face به تسلط بیشتری نیاز دارد . و کاربرد آن نیز به مراتب گسترده تر میباشد . به طور مثال بسیاری از افرادی که شاید هرگز از زادگاه خود به مناطقی با زبان بیگانه مسافرت نکرده باشند مجبور هستند به منظور هموار ساختن مراتب تجاری ، آموزشی و شخصی خود مبادرت به مکالمه تلفنی با افراد دیگری نمایند که از زبانی متفاوت استفاده میکنند ..
همچنین عدم امکان استفاده از Body Language  یا همان حرکات راهنما دست و صورت وتظاهر به انجام افعال  ( یا به قول خودمانی همان لال بازی ) به علاوه امکان برخورد با لهجه های کاملا ناآشنا ، سبب گردیده حتی افرادی با تحصیلات تخصصی در زمینه زبان انگلیسی ، قادر به یک مکالمه تلفنی موفق نباشند .
مجموعه اموزشی Basic Telephone Training محتوی یک کتاب و دو CD صوتی راهنما میباشد که اصول ابتدایی مکالمه تلفنی را به کاربرانش آموش میدهد .
در این مجموعه روشهای مکالمه تلفنی از مراحل ساده ( اصول اولیه ) تا شروع گفتگوهای تخصصی با ذکر جزئیات بیان گردیده است  و در هر مرحله نیز موارد دشوار تشخیص و بیان با مثالهایی به بحث گذاشته میشود .
مواردی که د راین مجموعه به صورت اصول پایه مورد تاکید فراوان قرار گرفته اند ، عبارتند از : Spelling ، Dates ، Numbers ، Basic Vocabulary که به صورت مجرد   و یا در تمرینهای مکالمه حقیقی مورد بررسی قرار میگیرند.

حجم فایل : ۷۴٫۵۹ مگابایت
دانلود Bookدانلود CD1دانلود CD2
پسورد فایل فشرده :www.takdownload.ir
بحث و گفتگو درباره این مطلب (انجمن ها)

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي